ŚWIĄTECZNE WSPOMNIENIA CZ. III.


Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur


Już niedługo ostateczny koniec Świąt (2.02) i wszystkie dekoracje a w tym ukochane choinki zostaną rozebrane. Zatem dziś ostatnie spojrzenie na przystrojone, migoczące i połyskujące ozdobami drzewka. Prezentujemy Państwu nasze aktualne aranżacje, które stanęły w holach, korytarzach i gabinetach w całym Krakowie.

Podstawową i najważniejszą ozdobą choinek z Office Plant jest to, że pachną. Do biur i instytucji przyjeżdżają żywe jodły koreańskie, wybrane wcześniej osobiście przez Zamawiającego lub przez naszych Specjalistów, obdarzonych zaufaniem i wprawnym okiem. Żywiczny aromat drzewka rekompensuje fakt, że sztuczną choinke ubrać jest zdecydowanie łatwiej: promieniście rozchodzące się symetryczne pędy gęsto pokryte sztucznym igliwiem ubierają się wręcz same.

Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Drzewko w firmowych kolorach idealnie pasuje do biurowego foyer i miękkich, granatowych sof.

No cóż, w przypadku prawdziwych choinek zawsze spotykamy się z pewnym wyzwaniem. Słynny choinkowy Mistrz – Johann Wanner mówi, że wybierając własną choinkę na Święta, kieruje się tę samą zasadą, co niegdyś w trakcie potańcówek. Wybierał bowiem najbrzydszą dziewczynę i cały wieczór tak o nią zabiegał, aż w jej oczach rozbłysły gwiazdy i stawała się najpiękniejsza na całej sali. W szkółce wybiera więc najszpetniejsze drzewko, którego nikt poza nim by nie wybrał, a potem zamyka się z nim w salonie i cały dzień ubiera je, aż staje się…jedyne w swoim rodzaju.

Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Najmodniejsze połączenie czerni i złota sprawia, że drzewko wygląda wyjątkowo elegancko.

Na szczęście drzewka ze szkółki Ogrodu Łobzów cechuje wyrównany pokrój. To szczytowa część drzewka jest zadaniem bojowym. Przeważnie wydłużony pęd główny wygląda jak nagi okrętowy maszt, a zatknięta na nim ozdoba pełni rolę bocianiego gniazda. Ważne, by owej ozdobie nie można było niczego zarzucić, dlatego w tej roli występuje np. piękna, kunsztownie wykonana gwiazda, poduszeczkowate serce gęsto wyszywane złotymi koralikami, zawieszone na brokatowej wstążce. Potem już wystarczy trzymać się kilku prostych reguł (które są naszą tajemnicą).

Nasze choinki stanęły w wielku krakowskich holach, korytarzach i gabinetach. Zapraszamy do obejrzenia, być może któreś z nich mijali Państwo osobiście?

Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur Office Plant Blog_świąteczne wspomnienia choinki Kraków 2016 dekoracje do biur

Office Plant stara się zawsze dostosować stylistykę dekoracji do indywidualnych preferencji swoich Zleceniodawców. Cieszymy się również, kiedy darzą nas oni takim zaufaniem, by powierzyć nam autorski dobór kolorystyki i formy aranżacji okolicznościowych.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top