DEKORACJE ROŚLINNE – ZIELEŃ ŚRODKIEM WYRAZU.

OP_Blog_Specjlane


Office Plant promuje celebrowanie wszelakich okazji, dających ludziom radość i przywołujących uśmiechy na twarzach. Wspólne świętowanie potęguje poczucie przynależności i poprawia funkcjonowanie w danej społeczności, zwiększając tym samym efektywność każdego zespołu.
Odpowiednia oprawa florystyczna może nadać danemu miejscu dowolny charakter, wprawić użytkowników przestrzeni w znakomity nastrój i wzbudzić pozytywne emocje, przeradzające się w wyjątkowe wspomnienia.

3

/Kraków, ParkingDay 2009 Fot. Marcus/

Dekoracje roślinne dostosowane są do okazji, wizerunku danej Firmy oraz preferencji Klienta. Obejmują zarówno kompleksową aranżację wnętrz i najbliższego otoczenia, jak i formę drobnych upominków, np. z okazji Dnia Kobiet, Wielkanocy czy Bożego Narodzenia.

/Kraków Prodesigne; Aranżacja tymczasowa/

Zwyczajne dotychczas dni kalendarzowe mogą stać się wyjątkowe, przerodzić się w indywidualne tradycje, kultywowane na rozmaite sposoby, np. nie tylko poprzez obdarowywanie się kwiatami, ale również celebrowanie czynności siania czy zbierania roślin, aranżowania tymczasowych przestrzeni w formie ogrodu, choćby w środku miasta na skrawku chodnika. Święto Ogrodów może trwać przez cały rok, także w ludzkich sercach.

6


 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top