LIPCOWY FLORASKOP.Wydawać by się mogło, że osoby urodzone w lipcu to szczęściarze, bo ledwo przyszli na świat, a już mieli wakacje. Choć niektórzy narzekają, że nikt z klasy nie przychodził na ich urodziny, bo wszyscy wyjeżdżali. Tak, to na pewno dlatego.

Dziś sprawdzimy, jakich drzewnych opiekunów mają osoby urodzone w lipcu. Ciekawe, czy coś nam to wyjaśni…

JABŁOŃ (25.06-4.07) – podopieczni jabłoni to osoby cieszące się każdą chwilą życia, najlepiej wypełnioną towarzystwem i obficie zastawionym stołem. Jabłoń obdarza urokiem osobistym, wdziękiem, beztroską. Za młodu jabłoniowe “dzieci” bywają flirciarzami, z czasem tworzą stałe, mocne związki, a na starość stają się sentymentalne, choć zawsze pogodne i pełne nadziei na pozytywne skutki każdych wydarzeń.

JODŁA (5-14.07) – jako opiekun obdarza swoich podopiecznych niezłomną wiarą w siebie, co niektórzy mogą odebrać jako wyniosłość i dumę. Jodła podpowiada, kogo dopuszczać do wąskiego kręgu zaufanych i nigdy się w tej kwestii nie myli – sprawdzone grono współpracowników, przyjaciół i wybranków serca to zawsze trafne wybory. Podopieczni jodły są małomówni, zadumani, lekko filozoficzni. Nie ulegają wpływom, chwilowym trendom, ani plotkom.

WIĄZ (15-25.07) – pod patronatem wiązu rodzą się często nauczyciele, wykładowcy, pedagodzy o dużych zdolnościach kształtowania młodych umysłów. Podopieczni wiązu są zawsze uczciwi w swoich zamiarach i postępowaniu. Budzą zaufanie, dają wsparcie i zrozumienie, choć nie w rozmowie – tu są przeważnie słuchaczami. W relacji bywają despotyczni, lecz lojalni.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top