Aranżacje bożonarodzeniowe w krakowskich biurach i instytucjach.


office plant aranzacje bozonarodzeniowe

W ostatnim czasie w  Ogrodzie Łobzów panuje “świąteczna gorączka”  – co najmniej, jak w fabryce Świętego Mikołaja. Firmowe auto krąży codziennie po Krakowie, dowożąc dziesiątki jodeł i świerków, pudła pełne ozdób i światełek, setki stroików w kolorach firm i instytucji, które też już nie mogą doczekać się Świąt. W tym roku pracowaliśmy nad aranżacjami bożonarodzeniowymi m.in. dla: Sappi, Hitachi, Comarch czy Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Powierzchnie biurowe w Sappi już nabrały świątecznego charakteru. W holu stanęła ponad 2 metrowa, żywa jodła koreańska /Abies koreana/. Zapach igliwia owiewa subtelnie każdego, kto przechodzi obok. Można ją też podziwiać przez przeszkloną ścianę z pomieszczenia kuchennego. Kolorystyka choinki w gamie świeżej zieleni, bieli i mieniących się złoto-brokatowych ażurowych kul nawiązuje do materiałów wykończeniowych wnętrz.

sappi ogrod lobzow

Na stołach stanęły seledynowe cyprysiki w miedzianych, karbowanych wiaderkach, przybrane w suszone plastry pomarańczy i laski cynamonu. Smaczne przybranie koresponduje z funkcją pomieszczenia.

sappi social ogrod lobzow office plant boze narodzenie aranzacje

Leśny motyw pojawił się w dekoracjach uzupełniających (gabinet zarządu, recepcja). Proste, smukłe i białe figurki jeleni w połączeniu z naturalnym chrobotkiem dały efekt synergii nowoczesności z naturalnością.

sappi ogrod lobzow office plant xmas

sappi ogrod lobzow office plant krakow

Tradycyjne stroiki nie zawsze odnajdują się stylistycznie w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Wydają się obce i nie pasujące do całości. Najłatwiej jest odmienić istniejące już elementy wnętrza poprzez proste dodatki. Czasami wystarczy zieleń w doniczkach wzbogać o świąteczne elementy, np. lśniące bańki, różnej wielkości czy światełka, a całość nabiera nowego charakteru. OP_Blog_zmas1

dek10

W bardziej klasycznych wnętrzach warto nawiązać jednak do tradycji. Dodatkowym aspektem jest stonowana kolorystyka, najlepiej odpowiadająca wizerunkowi danej instytucji. Jak co roku w pomieszczeniach Uniwersytetu Jagiellońskiego stanęła naturalna choinka, przybrana w barwy uczelni.

uj aranzacja bozonarodzeniowa

Office Plant stara się zawsze dostosowac stylistykę dekoracji do indywidualnych preferencji swoich Zleceniodawców. Cieszymy się również, kiedy darzą nas oni takim zaufaniem, by powierzyć nam autorski dobór kolorystyki i formy aranżacji okolicznościowych.

Z uwagi na bardzo wiele zleceń jesteśmy w trakcie opracowywania specjalnego katalogu Aranżacji Bożonarodzeniowych (w trybie online), by na przyszły rok jeszcze lepiej usprawnić i ułatwić naszym Klientom dostęp do naszych usług. Dziękujemy za zaufanie i współpracę nad tym, by wszyscy, bez względu na to, gdzie przebywają, poczuli wspaniałą atmosferę zbliżających się Świąt.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top