ŚWIĄTECZNE WSPOMNIENIA CZ.1.


bozonarodzeniowe dekoracje krakow


Tradycyjnie jak co roku w styczniu na Blogu Office Plant powspominamy bożonarodzeniowe dekoracje naszego autorstwa, które jeszcze przez jakiś czas oglądać można na żywo w mieście w krakowskich restauracjach, instytucjach czy biurach. Tym razem jednak zaczniemy nietypowo, ponieważ zaprezentujemy jak ozdobiona była siedziba Office Plant, mieszcząca się w V Dzielnicy Krakowa, w słynnym Ogrodzie Łobzów.

Boże Narodzenie to jeden z najprzyjemniejszych i najgorętszych sezonów dla Zespołu. Oczywiście wiąże się z natężeniem prac, porównywalnym do tego, jaki panuje w tym czasie w warsztacie Świętego Mikołaja… Jednak efekty pracy dają współmierną radość. Przygotowując dekoracje i aranżacje dla naszych krakowskich Kontrahentów, nie pozostajemy jednak przysłowiowym szewcem bez butów. Zawsze znajdujemy czas, by atmosferę Świąt wprowadzić także do naszej siedziby.

Już od progu…

OP Blog_ świąteczne wspomnienia 2017 dekoracje Kraków

Na rabatach za ogrodowym murem wyrasta istny i g l a s t y   las pełen aromatycznych świerków, sosen czarnych i wejmutek, koreańskich jodeł, a nawet kanadyjskich choin. W jutowych workach rosną miniaturowe choinki w postaci m.in. cyprysików, jałowców i świerków ‘Conica’. Wszędzie pełno prawdziwych szyszek. W grudniu w naszym ogrodzie zakwitają też ciemierniki / Helleborus niger /, którym żadna zima nie straszna.

Ciepłe wnętrza pełne dekoracji

Świąteczna kolekcja dekoracji i aktualne bożonarodzeniowe trendy prezentowane są w sklepowych wnętrzach. Śledzimy na bieżąco aktualne “choinkowe mody”, starając się zachować jak najszerszy wachlarz możliwości: od orientalnych lampionów po bańki-świnki (w kąpieli). W głębi serca pozostajemy jednak zawsze wierni tradycyjnym, ciepłym akcentom, którym dajemy wyraz w naturalnych aranżacjach. Daltego w tym roku oddaliśmy prym ciepłym barwom w odcieniach jarzębinowych, malinowych i czerwonego wina (lub czerwonego barszczu – każdemu według smaku).

Poniżej zamieszczamy  piękne zdjęcia z wnętrz Ogrodu Łobzów. Aranżacje warto też zobaczyć na żywo przy ul. Przeskok 16. Zapraszamy serdecznie, szczególnie, że niektóre z prezentowanych elementów dekoracji dostępne są właśnie teraz w atrakcyjnych cenach i z pewnością nie stracą na aktualności do czasu przyszłych Świąt. Których (nawiasem mówiąc) nie możemy się już doczekać…

OP Blog_ świąteczne wspomnienia 2017 dekoracje Kraków OP Blog_ świąteczne wspomnienia 2017 dekoracje Kraków


Podobne tematy:

op_blog_swieta op_blog_zisw OP_Blog_naturalne swieta


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top