SIERPNIOWY FLORASKOP.



W trakcie wakacyjnych wojaży osoby urodzone w sierpniu często natrafią na swoich drzewnych opiekunów, nieświadomie kryjąc się w ich rześkim cieniu, wdychając ich intrygujący aromat.

Osobom urodzonym w sierpniu patronują następujące drzewa:

Cyprys (26.07-4.08) – obdarza swych podopiecznych skromnością, prostolinijością i wiernością. Nie potrzebują do szczęścia wiele, poza dobrym towarzystwem i prawdziwą miłością. Bogactwa, kariera i przepych to nie dla nich. Dopisuje im za to zawsze zdrowie, siły i ochota na piesze wycieczki.

Topola (5-13.08) – to wysokie, odporne drzewo obdarza swych podopiecznych specyficznym, nieufnym podejściem do świata. Wspiera tkwiącą w nich ostrożność, aż do granic przewrażliwienia. Topolowe “dzieci” bywają poetycko pesymistyczne, wciąż z tyłu głowy mając świadomość ulotności materialnego świata. Długo jednak chowają urazę, nie okazując tego na zewnątrz. Realizują się w pracy, w otoczeniu ludzi, gdzie czują się najlepiej i gdzie spisują się najlepiej – jak topola w szpalerze.

Cedr (14-23.08) – wspiera osoby ambitne, energiczne, odważne, szczególnie w życiu zawodowym. Dodaje swoim podopiecznym energii, pomaga wykaraskać się z chwilowych zawirowań. Obdarza talentem przywódczym, charyzmą, potencjałem, a także niezbędnym do osiągnięcia zdrowego dystansu – zdrowym poczuciem humoru. Osoby, znajdujące się pod patronatem cedru długo szukają prawdziwej miłości. Gdy potrzebujemy wsparcia Cedru, a nie możemy wybrać się na przytulanie do ogrodu botanicznego, skorzystajmy z olejku eterycznego – kilka niuchów i od razu znów uwierzymy w swoje siły 😉

Sosna (24.08-2.09) – wspiera najsilniej swoje podopieczne, szczególnie w nieco ryzykownych, wymagających zadaniach. Dodaje wigoru i przenikliwości, gdy wyruszamy na poszukiwanie nowych wrażeń, miejsc, ludzi. Pomaga organizować czas i przestrzeń, dostrzegać i tworzyć piękno. Sosna jako opiekunka bywa jednak ostra w kwestii doboru partnera przez swoich podopiecznych, dlatego bywają oni z pozoru wyrafinowani i drobiazgowi. Dążą po prostu do ideału. Szyszka w szufladzie biurka niech będzie swoistym amuletem dla sosnowych pupili.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top