8 ŚWIĄTECZNYCH TRENDÓW 2020.Co w tym roku ciekawego pojawiło się w przepastnym worku świątecznych trendów? Czym stroić i przyozdabiać? Och, w tym sezonie nie zabraknie ciekawostek, które już mają swoich zagorzałych fanów. Uwaga, bo w ferworze dekorowania można się rozgrzać skuteczniej, niż herbatą z sokiem malinowym 😉

8 TRENDÓW ŚWIĄTECZNYCH DEKORACJI NA ROK 2020 (i nie tylko)

  1. Ardizja karbowana

Przepiękna, wiecznie zielona roślina pokojowa o bajkowo karminowych jagodach i lśniącym ulistnieniu. Wystarczy ubrać ją w białą lub złotą donicę i od razu wnętrze staje się jakieś bardziej świąteczne.

2. autka

Nie tylko dla wielbicieli motoryzacji. Urocze samochodziki wiozą na swych dachach miniaturowe choinki. Zaparkujmy je na regałach lub w zimowym miasteczku pod drzewkiem.

3. zimowe miasteczko

Jeśli po torach dookoła naszej choinki jeździ już ciuchcia, czemu by nie zbudować tam miniaturowego, zimowego miasteczka? Z uroczymi domkami i bożonarodzeniowymi straganami. Leżąc pod choinką będziemy mogli czuć się jak Guliwer.

4. świąteczna doniczka

W okresie świątecznym wyjmujemy z szafy wełniane swetry i kaszmirowe szaliki w bałwanki a nawet pantofle-łosie. Skoro my mamy adekwatną garderobę, czemu nie przebrać także doniczkowych roślin? Wystarczy wymienić nudne okrywki na weselsze: bałwankowe, reniferowe, mikołajowe i od razu wokół rozdzwaniają się dzwoneczki sań.

5. filcowe myszki

Myszki, pieski, świnki i pingwinki – kunsztownie wykonane z filcu, zdobne w piórka, kołnierzyki, a nawet filigranowe sweterki, szaliczki, bereciki i mufki. Uwaga: od samego patrzenia można dostać cukrzycy.

6. szron

By ochłodzić trochę rozgrzane entuzjazmem lica proponujemy trochę szronu. Na cyprysikach i donicach, na bańkach i kryształowych karafkach ze świątecznym likierem. W odpowiedniej aranżacji szklane dzbany i wazony będą wyglądały, jak skradzione z kredensu samej Królowej Śniegu.

7. szmaragdy i rubiny

Jak już kraść, to klejnoty! Szmaragdy, rubiny i diamenty. Tylko po to, by obwiesić nimi nasze ukochane, świąteczne drzewo. Na przebłaganie za terror ogrzewania i konieczności wysłuchiwania naszych sopranowych kolęd.

8. wiszące bańki

Też mi nowość – bańki wiszą. Na choince. Lecz w tym roku powieśmy bańki pod sufitem. Całymi girlandami. By wydobyć z nich migotliwe blaski, niech wiszą i dyndają w towarzystwie ciepłych lampek. Czyż nie pięknie to wygląda?


Podobne tematy:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top