• WESELNY OGRÓD.


  Office Plant Blog_weselny ogród wypożyczalnia roślin Kraków Autor: Corinna Frączek


  Organizacja wesela to już sama w sobie świetna zabawa i pole do popisu dla wyobraźni, a także swoisty test życiowej zaradności. By jednak w natłoku obowiązków nie zatracić owej idei weselenia się, warto czasem powierzyć część z nich specjalistom. Branża ślubna poszerza się systematycznie o coraz to nowsze dziedziny, w obrębie których prężnie funkcjonują wszelakie wypożyczalnie: limuzyn, smokingów, mebli. Office Plant zadebiutował w tym roku w roli ślubnej wypożyczalni… roślin

  Nasze rośliny bywały już na rozmaitych konferencjach, krakowskich festiwalach i imprezach tematycznych. Jednak pierwszy raz zdarzyło im się uczestniczyć w tak radosnym i kameralnym wydarzeniu jak plenerowy ślub. Zarówno ceremonia, jak i przyjęcie, odbyło się na terenie rozległego ogrodu pod Krakowem, gdzie bujna, wiosenna roślinność stanowiła idealne tło dla białych namiotów, prostych mebli, długiego dywanu i powiewających romantycznie na wietrze muślinowych firan.

  Office Plant Blog_weselny ogród wypożyczalnia roślin Kraków

  Całość wystroju konsekwentnie utrzymano w tonacji zieleni i bieli. Florystyczne dekoracje bazowały na klasycznym, powracającym do łask asparagusie oraz białych eustomach, znanych ze swej trwałości.  Namiot, w którym odbyła się uczta weselna przyozdobiono zielonymi wieńcami z bluszczu pospolitego oraz świeżych bukowych pędów. Niczym wiosenne, szmaragdowe kandelabry zwisały swobodnie z sufitów.

  Office Plant Blog_weselny ogród wypożyczalnia roślin Kraków

  Złocone ramy, wokół których lekko wił się zimozielony bluszcz, stanowiły tło dla stołu Młodej Pary. Po bokach w białych dużych donicach staneły trzymetrowe grujeczniki japońskie /Cercidyphyllum japonicum/ o subtelnym ulistnieniu w adekwatnym kształcie serduszek, zastępując z powodzeniem gołąbki, obrączki i aniołki razem wzięte. Nasadę pni skrywały fontanny ozdobnych traw, nadając całości sielski, beztroski wygląd.

  Office Plant Blog_weselny ogród wypożyczalnia roślin Kraków

  Zespół Office Plant raz jeszcze życzy Młodej Parze, by ich związek rozkwitał i tak jak ogród, z czasem stawał się coraz piękniejszy, bogatszy i wspanialszy.


  W celu rezerwacji roślin oraz uzyskania szczegółowych informacji odnośnie dostępnych gatunków drzew, krzewów, pnącz czy bylin prosimy o kontakt z biurem:
  tel: 12 637 23 50
  kom. +48 537 490 706
  e-mail: wypozyczenie@ogrod.krakow.pl


   

One Responseso far.

 1. Ogrzewanie hali pisze:

  Rośliny wyglądają pięknie, jednak potrzeba bardzo wiele zaangażowania.